Idea

Wykop Coin to kryptowaluta dla użytkowników serwisu Wykop.pl

Wykop Coin jest oparty na jednej z najlepszych dostępnych technologii – Waves Platform i protokole Waves NG – najszybszym protokole blockchainowym na świecie.

Każdy użytkownik Wykop.pl może otrzymać na start 1000 Wykop Coinów – wystarczy, że do nas dołączy na Wykopie: https://wykopcoin.pl/wykop-coiny/

Wykop Coin dostępny jest do zakupu na Zdecentralizowanej Giełdzie Waves DEX wbudowanej w każdy portfel Wykop Coina – więcej info: https://wykopcoin.pl/kup-wykop-coin/.

Specyfikacja Wykop Coina:

Nazwa: Wykop Coin

Skrót: WYK, Wypok, Wykop

Nazwa na giełdzie Waves DEX: WYKOP.PL

Waves Asset ID: AHcY2BMoxDZ57mLCWWQYBcWvKzf7rdFMgozJn6n4xgLt

Aktywna para giełdowa: WYKOP.PL/WAVES

Aktualnie w obrocie: 2000000.00000000 WYKOP.PL

Maksymalna ilość: 88888888888.00000000 WYKOP.PL (ilość ostateczna zostanie zdecydowana przez społeczność – nadmiar zostanie zburnowany lub pozostanie do Wykopania)

Jak kopać?: POS Wykop – im więcej posiadasz tym więcej wykopujesz (mechanizm w trakcie dopracowania, start już wkrótce)

Aktualna cena: 1 Wykop Coin = ok. 0,01 PLN (taniej do kupienia w większych pakietach – cena od 0,00025 PLN a jeszcze taniej można kupić na giełdzie Waves DEX wbudowanej w wallet, aktualna cena wg kursów giełdowych)

Aktualny raport Wykop Coina z listą wszystkich adresów (3 pierwsze adresy to adresy Wykop Coina)

Wykop Coin pozwala na natychmiastowe i bezpieczne transakcje, na komputerze lub urządzeniach mobilnych, dla dowolnych użytkowników znajdujących się w dowolnym miejscu na świecie – wystarczy dostęp do internetu!

Cele Wykop Coina:
– stworzenie pierwszej prawdziwej kryptowaluty o realnej wartości dla wszystkich użytkowników Wykopu, wygodnej, szybkiej, bezpiecznej, wymienialnej, prawdziwej, bardziej realnej od walut FIAT, odpornej na wachania kursowe BTC,
– masowa adopcja dla wszystkich użytkowników – edukacja użytkowników, promowanie kryptowalut, nauka korzystania z walletów i wszystkich funkcjonalności platformy, tipowanie użytkowników Wykop.pl, korzystanie z pełni możliwości Wykop Coina dla każdego, od laika do eksperta krypto,
– popularyzacja globalna Wykop.pl – Wykop Coiny są dostępne globalnie dla każdego, na jednej z największych zdecentralizowanych platform świata,
– wspieranie najciekawszych projektów pro wolnościowych i pro rozwojowych w Polsce i na świecie,
– stworzenie zdecentralizowanej platformy głosowania dla wszystkich użytkowników Wykopu,
– smart contracty dla Wykopowiczów,
– Wykop Market gdzie można swobodnie i bezpiecznie handlować produktami i usługami z innymi Wykopowiczami,
– naprawa tagów na Wypoku 😉
– będziemy również realizować najciekawsze cele przedstawione przez użytkowników!
– jeśli zbierzemy środki i społeczność wyrazi zainteresowanie – powstanie niezależna platforma blockchainowa Wykop Coina, dająca jeszcze większe możliwości.

Każdy użytkownik Wykop.pl może otrzymać na start 1000 Wykop Coinów – wystarczy, że do nas dołączy: https://wykopcoin.pl/wykop-coiny/

Wykop Coiny będą również przyznawane za rozwój społeczności serwisu Wykop.pl – będziemy m. in. nagradzać najaktywniejszych użytkowników, promować najciekawsze wpisy i inicjatywy pro rozwojowe i pro wolnościowe.

Zobacz oficjalne Wallety Wykop Coina:
https://wykopcoin.pl/wallet

Wykop Coin nie jest powiązany z właścicielami serwisu Wykop.pl  – Wykop Coin to projekt niezależny, stworzony przez użytkowników Wykop.pl dla wszystkich użytkowników Wykopu.

Twórcą projektu jest Mano_World – użytkownik Wykopu.

Wykop Coin tworzymy wspólnie z użytkownikami serwisu Wykop.pl.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa i rozwijania razem z nami tego wyjątkowego projektu!

Dołącz do naszej społeczności na Telegramie: https://t.me/WykopChat

Facebook: https://facebook.com/wykopcoin